28

Sunday, February

Przestępczość zorganizowana i transgraniczna - definicja

Jaki narożnik będzie najlepszy do codziennego spania?
 /  / Jaki narożnik będzie najlepszy do codziennego spania?
Jaki narożnik będzie najlepszy do codziennego spania?

Jaki narożnik będzie najlepszy do codziennego spania?

Jaki narożnik będzie najlepszy do codziennego spania?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wybierając narożnik do salonu, należy kierować się jego walorami estetycznymi, wykonaniem i funkcjonalnością. Poszukując modelu, który sprawdzi się nie tylko jako miejsce do siedzenia, ale też łóżko, warto zwrócić uwagę na narożnik z funkcją spania. Wśród asortymentu znanych i cenionych producentów można znaleźć szereg ciekawych modeli, które wygodnie i szybko rozkłada się „jednym ruchem”. Równie popularne są narożniki z systemem szufladowym, a także z automatem DL. Sprawdź, która z wersji będzie dla Ciebie najwygodniejsza w codziennym użytkowaniu.

Narożnik z funkcją spania – system rozkładania „jednym ruchem”

Wybierając narożnik, który ma odgrywać rolę łóżka, należy pamiętać o istnieniu kilku systemów rozkładania narożnika. Dużą popularnością cieszą się modele z systemem rozkładania „jednym ruchem”. Jest to prosty sposób, który polega na zdjęciu poduszek oparciowych, uniesieniu siedziska do góry, a następnie opuszczeniu w przód. Podczas wykonywania tej czynności, spod siedziska wysuwa się druga powierzchnia do spania. Dodatkowym atutem narożnika z tym systemem jest pojemny schowek na pościel.

Narożniki z systemem szufladowym

Rozłożenia narożnika z systemem szufladowym polega na wysunięciu, spod dolnej części narożnika, wbudowanej szuflady i wyciągnięciu znajdującego się w niej materaca. Ten rodzaj rozkładania przypadł do gustu szczególnie osobom, które poszukują praktycznego w obsłudze narożnika z funkcją spania do codziennego użytkowania. Jedynym minusem tego rozwiązania jest brak pojemnika na pościel.

Narożnik z funkcją spania – automat DL

Rozłożenie narożnika wyposażonego w automat DL polega na podniesieniu siedziska i przesunięcia go do przodu. Kolejny krok to położenie oparcia, dzięki któremu uzyskuje się równomierną powierzchnię do spania. Jest to bardzo łatwy w użytkowaniu mechanizm, którego szczególną zaletą są aż dwa schowki na pościel. Aby rozłożyć narożnik z automatem DL, mebla nie trzeba odsuwać od ściany.

About the author:

Related posts