25

Sunday, July

Prawo i Podatki

Kancelaria notarialna Katowice
 /  / Kancelaria notarialna Katowice
Kancelaria notarialna Katowice

Kancelaria notarialna Katowice

Usługi notarialne kancelaria notarialna Katowice

Potrzebujesz aktu notarialnego? A może katalog czynności lub umowę dotyczącą nieruchomości? Te usługi oraz wiele wiele innych uzyskasz dzięki kancelaria notarialna Katowice. Notariusz świadczy wiele bardzo ważnych i przydatnych usług, dzięki czemu sporządzisz szybko i efektywnie wszelakie formy umów oraz aktów na piśmie. Jeśli potrzebujesz udokumentować jakąkolwiek umowę sprzedaży czy darowizny potrzebujesz własnie usług notariusza. Często pojawiają się również pytania, co w przypadku nieruchomości poza miastem? Nie ma to znaczenia! Ponieważ w Katowicach wpisów do ksiąg wieczystych dokonuje Sąd Rejonowy w Katowicach, gdzie nie ma znaczenia, czy czynności dokonał notariusz w Katowicach czy jakimkolwiek innym mieście.
U notariusza można również sporządzić bezproblemowo testament, wtedy dokument ten będzie bezpieczny aż do śmierci. Poza tym możemy sporządzić również akt pełnomocnictwa. Jest to akt, nadający pewne przywileje, zaufanej nam osobie. Co ważne notariusz zajmuje się również sprawami spadkowymi. Dlatego kancelaria notarialna katowice zajmuje się również właśnie takimi sprawami.
Zanim jednak dokonamy jakichkolwiek czynności notarialnych, warto jest uprzednio umówić się na spotkanie w kwestiach informacyjnych. Na takim spotkaniu, możemy przedstawić notariuszowi całą sprawę oraz to co chcielibyśmy załatwić. Na takim spotkaniu przydatne będą wszelakie dokumenty dotyczące sprawy, które zdecydowaniu ułatwi współpracę obydwu stronom. Takie spotkanie nie jest płatne. Następnie po takim spotkaniu należy ustalić kolejny termin, w trakcie którego dokonane zostaną umówione wcześniej czynności.

About the author:

Related posts